Výměna / Vrácení zboží

Vyhledávání

 

 

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ ZBOŽÍ:


Zboží zašlete na naší adresu: MOTOPS.CZ , Wolkerova 15 / 2002 , 35002 Cheb . Balík NESMÍ BÝT NA DOBÍRKU, jinak nebude převzat. Společně s balíkem pošlete vyplněný formulář (viz níže) a kopii fakturu o nákupu zboží. Na vyřízení vrácení, nebo výměny máme zakonný nárok do 14 ti dnů.

 Doporučujeme zboží zaslat  v kompletním originálním obalu a s originálními visačkami. Předejdete tak naúčtování nákladů prodávajícím spojených s vrácením zboží ( např. uvedením zboží do původního stavu).

 

FORMULÁŘ ZDE

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY / Vrácení zboží v zákonné 14 denní lhutě


V případě spotřebitelských smluv uzavřených po internetu se uplatňuje v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku dle nichž má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu. Kupující je však povinen při využití tohoto práva o této skutečnosti informovat písemně prodávajícího motops 

 

Zboží zašlete na naší adresu: MOTOPS.CZ , Wolkerova 15 / 2002 , 35002 Cheb

 

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Zboží nelze posílat zpět na naši adresu na dobírku , balíky zasláné na dobírku budou odmítnuty a vráceny zpět k odesílateli.

 

 Doporučujeme zboží zaslat  v kompletním originálním obalu a s originálními visačkami. Předejdete tak naúčtování nákladů prodávajícím spojených s vrácením zboží ( např. uvedením zboží do původního stavu).

 

FORMULÁŘ ZDE

 

 

Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops

Zákaznické reference

Neveřejný

Nákup jsem udělal kvůli ceně produktu. Komunikace a jednání s prodejcem velice příjemná a také vědí co prodávají! Obchod doporučuji všem!
+ komunikace cena

T-JET

Nejlepší e-shop pro toto portfolio produktů
+ cena, jednání

sodo22

cena komunikace dodáno dle termínu
+ cena

Bagio

Super ceny, rýchlosť, ochotný personál.

pavol_ b

mozem len doporucit! naozaj spolahlivy a velmi priatelsky pristupm, ochota a spolahlive dodanie.
+ velmi priatelsky a osobny pristup, ked sa jedna o konzultacie a pripadne otazky, absolutne bezproblemovy priebeh transakcie a primerane dodacie doby.