Scottoiler eSystem Olejovač Řetězu Automatické Mazání Řetězu Univerzální Sada + Scottoil 250 ml mazací systém řetězu SO-9015

Vyhledávání

 
Kód: SCOTTOILER-eSystem SO-9015
Značka: Scottoiler
Stránky výrobce: www.scottoiler.com
Dostupnost: 3 - 7 dní
Cena: 7 690 Kč
bez DPH: 6 355 Kč
ks
Popis
Popis
Parametry
Parametry
Hodnocení (1)
Hodnocení (1)
Komentáře (0)
Komentáře (0)
Soubory ke stažení (0)
Soubory ke stažení (0)

 

Scottoiler Vám po 25-letech úspěšné historie společnosti nyní přináší zcela nový mazací systém řetězu - ELEKTRONICKÝ Scottoiler eSystem

 

eSystem má spoustu nových prvků a výhod:

 

    eSystem měří zrychlení a vibrace za pomoci 3-osého akcelerometru a ukazuje informace na displeji tak, že je může řidič za jízdy sledovat.
    Přímé připojení k baterii motocyklu znamená jednoduchou instalaci
    Multifunkční grafický digitální displej ukazuje též okolní teplotu, průtok oleje a úroveň oleje v zásobníku.
    eSystem je zcela kompatibilní s ostatními produkty řady Scottoiler, jako je cestovní sada, mazací trubice a duální injektor.

 

Když je motocykl v klidu, eSystem využívá méně než 1 milli-amp. To je méně než co momentálně potřebuje většina moderních alarmů, takže se nemusíte bát vybíjení baterie. Grafický digitální multifunkční displej umožňuje jezdci upravovat průtok oleje i během jízdy v závislosti na jízdních podmínkách.

 

Jak to funguje:
Nový eSystem se liší od stávajícího vSystemu použitím elektromagnetického pístového čerpadla k vytlačování oleje. Elektronika použitá pro eSystem je založená na technologii v Moto GP, kde 3-osý akcelerometr snímá pohyby motocyklu a systém pak podle těchto informací následně maže řetěz. Jednoduchá instalace: připojí se na “+ a –“ u baterie a napojí na nádržku olejovače. Žádná komplikovaná kabeláž, tachometry, přepínače apod. Konstantní průtok oleje (nezávisle na teplotě). Citlivé na pohyb (maže pouze při pohybu motocyklu).


Sada obsahuje

    1 nádržku RMV
    1 displej s úchyty
    1 komletní montážní sadu
    1 nádobu se Scottoilem o objemu 250 ml
    kompletní návod v angličtině a češtině

S více než 25 lety zkušeností dodává Scottoiler na trh nejpropracovanější automatický olejovací systém hnacího řetězu. Aplikace, která byla původně navržena pro motocykly, je nyní adaptována i na jízdní kola. Od roku 2009 je v nabídce kromě vakuového vSystemu i elektronický eSystem.

 

Výrobky Scottoiler se prodávají po celém světě a jejich účinnost je denně prokazována za nejrůznějších klimatických podmínek.

 

Doporučujeme

Scottoiler Tankovací Hadice Mazací Tr...
Scottoiler Tankovací Hadice Mazací Tr...
Scottoiler Tankovací Hadice Mazací Trubice flexibilní Nádrž Nádržka Lube Tube...
980 Kč
Dodací lhůta:
3 - 5 dní
Scottoiler náhradní hadička s injekto...
Scottoiler náhradní hadička s injekto...
Scottoiler náhradní hadička s injektorem SA-0024
410 Kč
Dodací lhůta:
3 - 4 týdny

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Michal Vojtěchovský
22.11.2015
Podle mého naprosto geniální záležitost, která pomůže lidem, kteří mají motorku poháněnou řetězem a cestují na delší vzdálenosti. Už žádné starosti o mazání a čištění řetězu, jen kontrola a "tradá" vstříc horizontu. Dle výrobce zásadním způsobem prodlužuje životnost řetězové sady (snad až 7 krát) no i kdyby jen dvakrát, časem se to vyplatí. Ze začátku mě trošičku mátl přiložený návod, raději jsem použil originál anglický (pak už mi byl jasný i ten český).

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops

Zákaznické reference

Pišta

Najlepšia cena za požadovaný tovar. Ochota,ústretovosť a profesionalita obchodu ma veľmi potešila. A rýchle dodanie je veľkým plus. Obchod určite odporučím.
+ Ochota Rýchle dodanie Najlepšia cena

Neveřejný

Překvapil mě velice dobry osobní přístup k obchodníka k zákazníkovi. Objednáno zboží na zakázku, které v tomto obchode nebylo ani v nabídce! S velkou péčí prověřen stav výrobku a možného dodání a dle dohody vše v pořádku doručeno za super cenu. Vřele doporučuji nakup v tomto obchodě.

Pavel

Cena,rychlost dodání,široký sortiment
+ Cena,rychlost dodání,široký sortiment

krtek

ok

Bagio

Super ceny, rýchlosť, ochotný personál.